Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zakończenie Studia Artystycznego dla Młodych Talentów

Utworzono dnia 26.06.2024

We wtorek, 18 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Studiu Artystycznym dla Młodych Talentów przy Centrum Kultury i Bibliotece w Gniewinie. Wydarzenie to było pełne emocji, radości i wzruszeń, zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców, opiekunów i gości.

Centralnym punktem uroczystości był występ dzieci, które przez cały rok ciężko pracowały pod czujnym okiem naszych instruktorów. Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności w grze na fortepianie i gitarze. Występ był zwieńczeniem ich całorocznych wysiłków i dowodem na to, jak wiele osiągnęli w ciągu ostatnich miesięcy. Każde dziecko, od najmłodszego po najstarsze, miało okazję zaprezentować swoje talenty przed szeroką publicznością, zbierając zasłużone oklaski i gratulacje.

Tego samego dnia miało miejsce także uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Towarzystwie Oświatowym w Gniewinie. Seniorzy, którzy uczestniczyli w zajęciach przez cały rok, również mieli swoje chwile chwały. Gośćmi specjalnymi byli pani dr Beata Dudzińska, Dziekan Wydziału Społeczno-Przyrodniczego oraz mgr Rafał Gierszewski - Kanclerz z Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Wejherowie.

W podniosłej atmosferze dzieci ze Studia Artystycznego odebrały dyplomy i wyróżnienia za swoje osiągnięcia oraz zaangażowanie w rozwój intelektualny i artystyczny z rąk Pani Wójt Majer Szreder oraz dyrektora Centrum Kultury, a słuchaczom UTW dyplomy wręczali: Pani Wójt Majer-Szreder oraz Pani Dziekan Beata Dudzińska i Kanclerz Rafał Gierszewski. Był to piękny moment, który pokazał, że nauka i pasja nie mają granic wiekowych.

Dodatkowym elementem tego wyjątkowego dnia była wystawa poplenerowa prac malarskich, które powstały podczas III Gniewińskiego Pleneru Malarskiego „Kaszubskie Krajobrazy”. Prace pełne kolorów i kreatywności można podziwiać w naszej galerii do połowy lipca. Wystawa ta jest doskonałym dowodem na to, jak różnorodne i inspirujące mogą być efekty pracy twórczej, niezależnie od wieku.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia: instruktorom, rodzicom oraz samym uczestnikom oraz gościom. Wasza praca i wsparcie były nieocenione.

Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji, pełnych odpoczynku i inspiracji do dalszej twórczej pracy. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego dnia, która znajduje się poniżej.

Zakończenie Studia Artystycznego dla Młodych Talentów

Utworzono dnia 26.06.2024, 15:57

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Katalog biblioteki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 327

W poprzednim tygodniu: 863

W tym miesiącu: 2418

W poprzednim miesiącu: 2305

Wszystkich: 110140

LEKTURY SZKOLNE

Bajki do słuchania za darmo

BAJKI ZASYPIANKI

Darmowa wypożyczalnia zbiorów cyfrowych BN